TP Unify

Uygulamaları tek ekranda birleştiriyor veTP Unify ile ile iş süreçlerimizi kolaylaştırıyoruz.

TP Unify çoklu uygulamadan bilgileri çeken ve tek sayfada birleştiren, verimliliği ve işlem doğruluğunu artıran, işlem zamanını kısaltan bir robotik ekran birleştirme platformudur.

Tp Illustration 13

Dağınık bir uygulamalar topluluğu hizmetlerinize nasıl zarar verir?

Dağınık uygulamaların olduğu eski senaryoda, destek operatörleri bilgi çekmek için farklı uygulamalara giriş yapmaları gerekir; bu da manuel ve vakit kaybettiren bir aksiyondur.

Tp Illustration 8 1

Kötü müşteri deneyimi: Operatöler müşteriyle kesintisiz konuşmak yerine ekranlar arasında dolanırken vakit kaybeder, bu da toplam deneyimi olumsuz etkiler.

Veri güvenliği riskiTelekom operatörlerinde, faturalama platformlarında, destek sistemlerinde, müşteri bilgileri vb alanlarda çalışan temsilciler, sürekli farklı uygulamalar arasında dolaşırlar. Bu dolaşma güvenlik ve ekranda hassas bilgilerin açığa çıkmasıyla ilgili risk içerir.

Karmaşık süreçler: Tekil bir müşteri isteğine hizmet vermek için operataörlerin bazen çoklu ekrana bakmaları gerekir.

TP Unify'ın bazı kullanım alanları 

  • Müşteri vakalarının tek ekrandan yönetimi
  • Operatörlerin müşterilerle etkileşimlerin çözümünde Salesforce, Zendesk, AS400, 3270, Siebel gibi birçok ekran arasında dolanması gereken işlemler (ör: web, masaüstü, terminal vb.).
  • Müşteri hassas verilerinin dışa çıktığı fakat Teleperformance temsilcilerinin son kullanıcılarla temasında kullanmaması gereken durumlar (ör: bankacılığa ait genel bilgiler).
Frame 1

Öne Çıkan Özellikleri

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz müşteri hizmeti ekiplerinin verdiği hizmetin iyileştirmesine kritik veilerin tek bir birleştirilmiş ekranda gösterimi vasıtasıyla yardımcı olur. TP Unify' ın bankacılık ve finans sektörünün ihtiyaçlarına özel bir tasarımı vardır.

 

TP Unify ile, destek ekibiniz müşterilerinize daha iyi hizmet verir.

12 (2)

TP Unify'ın Faydaları

Birleştirilmiş görünüm çözümü işlem zamanında kısalma ile daha hızlı hizmet sağlar.

 

Platformun dış müşteri uygulamalarıyla haberleşirken sağladığı esneklikle temsilciler ilgili veriye tek yerden ulaşır, müşterilerle etkileşimin daha hızlı olmasına yardımcı olur.

TP  Unify müşteri hizmeti operasyonlarınızın maliyet etkinliğinin iyileşmesine, doğruluğunun artmasına, usulsüzlük kaynaklı kayıpların azalmasına ve müşteri deneyiminin artmasına yol açar.

Frame 3

Dünyanın lider müşteri ve deneyim yönetimi dış kaynak hizmet sağlayıcısı

Teleperformance ile 

müşteri memnuniyetinizi artırmanız, satış hacminizi büyütmeniz

ve iş sürekliliği risklerinizi minimize etmeniz mümkün!

 

Teleperformance tarafından müşteri deneyimi öngörüleri ve trendleri, analist raporları, makaleler, başarı hikayeleri, hizmet ve ürünler hakkında bilgilendirilmeyi kabul ediyorum. TP bilgilerinizi asla üçüncü kişiler ve kurumlar ile paylaşmaz ya da satmaz. TP’nin gizlilik politikalarını buradan inceleyebilir ve iletişim tercihlerinizi yönetebilirsiniz.