О нас

Teleperformance in Ukraine

История Teleperformance в Украине началась в марте 2011 года. Сегодня Teleperformance в Украине – это больше 700 сотрудников и 450 рабочих мест. Поддержка осуществляется на украинском и других европейских языках в режиме 24/7. Контактный центр Teleperformance в Украине предоставляет услуги клиентского сервиса, а также B2B- и B2C-продаж. Клиенты Teleperformance в Украине - крупнейшие международные ритейлеры, FMCG и технологические компании.

Наші рішення базуються на

Icon Teleperformance

Аналіз великих даних

Icon Teleperformance

Відношення на основі рентабельності інвестицій

Icon Teleperformance

Технологія високого класу

Icon Teleperformance

Прогнозування поведінки клієнта

Ми експерти у взаємодії людей

Як в цифровому світі, наповненому складними тертями, де клієнти - не роботи, а емоційні істоти, як ваша компанія може досягти успіху в управлінні клієнтами? Це просто: вам потрібно співпрацювати з правильною організацією.

Нам довіряють мільярди унікальних взаємодій у всьому світі.

Наша команда експертів з питань взаємодії пов'язує найбільші та найбільш шановані бренди на планеті зі своїми клієнтами, завжди переконуючись, що кожна взаємодія має значення.

I consent to receive relevant industry news, analyst reports, white papers, case studies, and product information from TP. TP will never share or sell your information to third parties. See TP's Privacy Policy. Manage your communication preferences here.