Dünyanın lider müşteri ve deneyim yönetimi dış kaynak hizmet sağlayıcısı Teleperformance olarak, 40 yılı aşkın süredir dünyanın en başarılı şirketlerini müşterileriyle buluşturuyoruz.

Teleperformance ile müşteri memnuniyetinizi artırmanız, satış hacminizi büyütmeniz ve iş sürekliliği risklerinizi minimize etmeniz mümkün!

Gücümüz Teknoloji, Odağımız İnsan

Teleperformance Turkey

Sektöre Yön Veren Vizyon ve Yetkinlik | Dışkaynak Titanı

Everest Group, Teleperformance'ı "dışkaynak titanı" olarak tanımlamaktadır.

Global Araştırmalarda, Dış Kaynak Hizmetler ve Müşteri Deneyimi Yönetiminde fark yaratan çalışma modellerimizle Dünya Lideriyiz.

Everest Group WAHA CXM Services PEAK Matrix Assessment 2021
Everest Group Customer Experience Management  (CXM) in EMEA PEAK Matrix assessmente 2022

Teleperformance Türkiye

Türkiye'de İstanbul, Antalya, Balıkesir, ve Diyarbakır’da konumlanan 5 kampüsümüzde 150’den fazla markamızın bütünleşik çok kanallı müşteri deneyimi yönetimi ihtiyaçlarını 8.500+ etkileşim uzmanından oluşan ekibimizle Türkçe’nin yanı sıra başta Almanca, İngilizce, Felemenkçe ve Arapça olmak üzere 20 dilde karşılıyoruz. 

Türkiye’de çok dilli hizmet sunan müşteri deneyim merkezleri içinde lider konumdayız.

Logos awards Turkey

Dünyanın lider müşteri ve deneyim yönetimi hizmet sağlayıcısı Teleperformance ile müşteri memnuniyetinizi artırmanız, satış hacminizi büyütmeniz ve iş sürekliliği risklerinizi minimize etmeniz mümkün!

Teleperformance tarafından müşteri deneyimi öngörüleri ve trendleri, analist raporları, makaleler, başarı hikayeleri, hizmet ve ürünler hakkında bilgilendirilmeyi kabul ediyorum. TP bilgilerinizi asla üçüncü kişiler ve kurumlar ile paylaşmaz ya da satmaz. TP’nin gizlilik politikalarını buradan inceleyebilir ve iletişim tercihlerinizi yönetebilirsiniz.